SOŠ uměleckořemeslná s.r.o., Podkovářská 4, 190 00 Praha 9
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy123456789101112
N1.Aško.ško.
N2.Amat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.
S1.Aško.ško.
S2.Aško.ško.
S3.Aško.ško.
S4.Amat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.
U1.Aško.ško.
U1.Bško.ško.
U1.Cško.ško.
U2.Aško.ško.
U2.Bško.ško.
U2.Dško.ško.
U3.Azav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.
U3.Bzav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.
U3.Czav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.zav.
Nepřítomní učitelé123456789101112
Čermák Filip(DoAk)--
Janatová Lenka(DoAk)....
Kabátová Lenka(DoAk)..-
Mazalová Jana(DoAk)--
Mlezivová Jana(DoAk)..-
Panenková Jitka(DoAk)--
Poul Hynek(DoAk)....
Slavíková Jana(DoAk)....
Šaňková Lenka(DoAk)-..
Zatloukal Zbyněk(DoAk)-..
Změny v rozvrzích učitelů:
Coufal Radek1. hodnavíc THN1.A(4)přespočetná hod.
Coufal Petr5. hododpadáTchU1.B (Skl)zrušeno
6. hododpadáTchU1.B (Skl)zrušeno
7. hododpadáMtU1.B (Skl)zrušeno
8. hododpadáMtU1.B (Skl)zrušeno
Čermák Filip1. hodnavíc THU1.A(1)za odpadlou
2.-3. hod doprovod na akci
Čermáková Zdeňka1. hododpadáTchU3.C (Skle)+
2. hododpadáTchU3.C (Skle)+
Dočkalová Dagmar6. hododpadáChU3.A
Dvořáková Lucie1. hododpadáTchU3.A (Vlas)+
2. hododpadáTchU3.A (Vlas)+
Horák Lukáš1. hododpadáTVU1.B (Sk2)zrušeno
2. hododpadáTVU1.B (Sk2)
4. hododpadáTVU1.Czrušeno
5. hododpadáTVU1.Czrušeno
7. hododpadáTVN2.A (AJ)+zrušeno
8. hododpadáTVN2.A (AJ)+zrušeno
Hourová Blanka6. hododpadáRJN2.A (Rus)+
Janatová Lenka1. hodnavíc THU2.B(3)za odpadlou
1. hododpadáAJU1.Czrušeno
5. hododpadáAJU3.B
6. hododpadáAJU3.B
2.-3. hod doprovod na akci
Janev Ctirad1. hododpadáTchU3.A (Tru)+
2. hododpadáTchU3.A (Tru)+
5. hododpadáTchU1.B (Truh)zrušeno
6. hododpadáTchU1.B (Truh)zrušeno
7. hododpadáMtU1.B (Truh)zrušeno
8. hododpadáMtU1.B (Truh)zrušeno
Janík Pavel1. hododpadáTchU3.C (Štuk)+
2. hododpadáTchU3.C (Štuk)+
5. hododpadáTchU1.B (Štu)zrušeno
6. hododpadáTchU1.B (Štu)zrušeno
7. hododpadáMtU1.B (Štu)zrušeno
8. hododpadáMtU1.B (Štu)zrušeno
Janžura Martin3. hododpadáVVS2.A
4. hododpadáVVS2.Azrušeno
Járka Štěpán3. hododpadáONU3.A
4. hododpadáONU3.B
5. hododpadáZSVN1.Azrušeno
Jonáš Vít5. hododpadáVVU3.C
6. hododpadáVVU3.C
Kabátová Lenka1. hodnavíc THU1.C(7)za odpadlou
1. hododpadáTchU3.C (Ryt)+
5. hododpadáTeS2.A+zrušeno
2.-3. hod doprovod na akci
Kolářová Jana1. hododpadáVVN2.A
2. hododpadáVVN2.A
Linger Jan1. hododpadáNJS3.Azrušeno
2. hododpadáNJS3.A
3. hododpadáONS4.A (Op)
Literová Anna1. hododpadáTchU3.A (Ker)+
2. hododpadáTchU3.A (Ker)+
4. hododpadáTeS1.Azrušeno
5. hododpadáTchU1.B (Ker)zrušeno
6. hododpadáTchU1.B (Ker)zrušeno
7. hododpadáMtU1.B (Ker)zrušeno
8. hododpadáMtU1.B (Ker)zrušeno
Mazalová Jana2.-3. hod doprovod na akci
Mlezivová Jana1. hodnavíc THU2.D(8)za odpadlou
1. hododpadáICTU1.B (Sk1)zrušeno
2.-3. hod doprovod na akci
Myslíková Michaela2. hododpadáONU1.C
3. hododpadáONU1.B
4. hododpadáONU1.Bzrušeno
5. hododpadáONU1.Azrušeno
6. hododpadáONU1.Azrušeno
7. hododpadáONU1.Czrušeno
Panenková Jitka1. hodnavíc THS2.A(13)
2.-3. hod doprovod na akci
Poul Hynek1. hodnavíc THU2.A(9)za odpadlou
1. hododpadáOKU1.Azrušeno
4. hododpadáDUU1.Azrušeno
2.-3. hod doprovod na akci
Skalický Štěpán1. hododpadáTchU3.C (Poz)
2. hododpadáTchU3.C (Poz)
Slavíková Jana4. hododpadáDUU3.C
2.-3. hod doprovod na akci
Smaha Miroslav2. hododpadáDUS2.A
3. hododpadáTeS1.A
4. hododpadáZMPN2.A
5. hododpadáS4.A
6. hododpadáDUS3.Azrušeno
Šaňková Lenka1. hodnavíc THU1.B(2)za odpadlou
4. hododpadáČJLU3.A
5. hododpadáČJLN2.A
6. hododpadáČJLN1.Azrušeno
7. hododpadáČJLN1.Azrušeno
8. hododpadáČJLU3.A
2.-3. hod doprovod na akci
Tišer Jaromír1. hododpadáMN1.Azrušeno
2. hododpadáMS4.A
3. hododpadáMS3.A
4. hododpadáMS3.Azrušeno
5. hododpadáEkU3.A
6. hododpadáMU1.Czrušeno
7. hododpadáMU3.A
Vlk Miloslav3. hododpadáTeN2.A
4. hododpadáPPS4.A
5. hododpadáS1.Azrušeno
6. hododpadáS1.Azrušeno
Vondruška Šimon1. hododpadáTchU3.C (Pas)+
2. hododpadáTchU3.C (Pas)+
5. hododpadáTchU1.B (Kov)zrušeno
6. hododpadáTchU1.B (Kov)zrušeno
7. hododpadáMtU1.B (Kov)zrušeno
8. hododpadáMtU1.B (Kov)zrušeno
Zatloukal Zbyněk1. hodnavíc THU2.D(8)za odpadlou
4. hododpadáFoN1.Azrušeno
7. hododpadáTDU3.C
2.-3. hod doprovod na akci
Změny v rozvrzích tříd:
N1.A1. hodTH(4)navícCoufal Radek
1. hodModpadá(Ti)
4. hodFoodpadá(Za)
5. hodZSVodpadá(Jr)
6. hodČJLodpadá(Ša)
7. hodČJLodpadá(Ša)
2.-3. hod školní akce
N2.A7. hodTVAJodpadá(Hk)
8. hodTVAJodpadá(Hk)
1.-9. hod maturita
S1.A1. hodTH(13)navícPanenková Jitka
4. hodTeodpadá(Lt)
5. hododpadá(Vk)
6. hododpadá(Vk)
7. hodTVodpadá(Hk)
8. hodTVodpadá(Hk)
2.-3. hod školní akce
S2.A1. hodTH(13)navícPanenková Jitka
4. hodVVodpadá(Jž)
5. hodTeodpadá(Kb)
7. hodTVodpadá(Hk)
8. hodTVodpadá(Hk)
2.-3. hod školní akce
S3.A1. hodTH(4)navícCoufal Radek
1. hodNJodpadá(Li)
4. hodModpadá(Ti)
5. hodTeodpadá(Kb)
6. hodDUodpadá(Sh)
7. hodTVodpadá(Hk)
8. hodTVodpadá(Hk)
2.-3. hod školní akce
S4.A7. hodTVodpadá(Hk)
8. hodTVodpadá(Hk)
1.-8. hod maturita
U1.A1. hodTH(1)navícČermák Filip
1. hodOKodpadá(Po)
4. hodDUodpadá(Po)
5. hodONodpadá(My)
6. hodONodpadá(My)
2.-3. hod školní akce
U1.B1. hodTH(2)navícŠaňková Lenka
1. hodTVSk2odpadá(Hk)
1. hodICTSk1odpadá(Mz)
4. hodONodpadá(My)
5. hodTchKovodpadá(Vš)
5. hodTchŠtuodpadá(Jn)
5. hodTchTruhodpadá(Jv)
5. hodTchKerodpadá(Lt)
5. hodTchSklodpadá(Cf)
6. hodTchKovodpadá(Vš)
6. hodTchŠtuodpadá(Jn)
6. hodTchTruhodpadá(Jv)
6. hodTchKerodpadá(Lt)
6. hodTchSklodpadá(Cf)
7. hodMtKovodpadá(Vš)
7. hodMtSklodpadá(Cf)
7. hodMtTruhodpadá(Jv)
7. hodMtŠtuodpadá(Jn)
7. hodMtKerodpadá(Lt)
8. hodMtKovodpadá(Vš)
8. hodMtSklodpadá(Cf)
8. hodMtTruhodpadá(Jv)
8. hodMtŠtuodpadá(Jn)
8. hodMtKerodpadá(Lt)
2.-3. hod školní akce
U1.C1. hodTH(7)navícKabátová Lenka
1. hodAJodpadá(Ja)
4. hodTVodpadá(Hk)
5. hodTVodpadá(Hk)
6. hodModpadá(Ti)
7. hodONodpadá(My)
2.-3. hod školní akce
U2.A1. hodTH(9)navícPoul Hynek
2.-3. hod školní akce
U2.B1. hodTH(3)navícJanatová Lenka
2.-3. hod školní akce
U2.D1. hodTH(8)navícMz, Za
2.-3. hod školní akce
U3.A1.-9. hod závěrečné zkoušky
U3.B1.-10. hod závěrečné zkoušky
U3.C1.-10. hod závěrečné zkoušky
Pedagogický dohled u třídy:
N1.A, 2.-3.hod - Slavíková Jana
S1.A, 2.-3.hod - Panenková Jitka
S2.A, 2.-3.hod - Panenková Jitka
S3.A, 2.-3.hod - Šaňková Lenka
U1.A, 2.-3.hod - Čermák Filip
U1.B, 2.-3.hod - Šaňková Lenka
U1.C, 2.-3.hod - Kabátová Lenka
U2.A, 2.-3.hod - Poul Hynek
U2.B, 2.-3.hod - Janatová Lenka
U2.D, 2.-3.hod - Mlezivová Jana, Zatloukal Zbyněk